Новини

Сьогодні у приміщенні Національної академії правових наук України відбулося чергове засідання Клубу «ЖЗЛ Харківщини» («Жизнь замечательных людей Харьковщины»).
Сьогодні у Будинку рад студентам Школи місцевого самоврядування, що проходить за підтримки заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача, про особливості успішної презентації проекту розповів бізнес тренер з ораторської майстерності Дмитро Ляховецький.
До Великопольського воєводства Республіки Польща відбула з навчальним візитом делегація Харківської області. З 10 по 16 червня вона навчатиметься розвитку сільських територій, аграрному самоврядуванню та консультуванню, підтримці підприємництва у сільській місцевості.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у прес-центрі Будинку рад зустрівся з представниками громадських організацій сімей загиблих учасників АТО з різних областей України.
У селищі Рогань Харківського району 14 червня керівники органів місцевого самоврядування Харківської області зберуться на засідання Асоціації. На порядку денному доволі широкий спектр питань.
Харківська обласна рада з великим сумом сприйняла звістку про смерть Височанського селищного голови Дурнева Евгена Миколайовича.
22 червня 2018 року в приміщенні Харківської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Бюджетна політика»
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я