Новини

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ХарРІ НАДУ) відбувся круглий стіл «Децентралізація – нові можливості для громад у контексті політики регіонального розвитку».
У Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Медиків привітали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та міський голова Геннадій Кернес.
Сьогодні у селищі Рогань Харківського району відбулись загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував вагомі питання, що були розглянуті під час заходу.
Кампанія «Обери свого лікаря» триває вже майже три місяці. За цей час понад 873,7 тисяч пацієнтів Харківської області підписали декларації з лікарями.
Про це під час загальних зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області повідомив Володимир Соколовський, директор із земельних відносин компанії.
У ході прес-конференції, яка відбулась сьогодні у Шарівському палаці були презентовані нові можливості реконструкції палацо-паркового комплексу. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про реконструкцію Шарівського замку за рахунок обласного бюджету та коштів спонсорів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я