Новини

Комітет ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, у роботі якого взяв участь Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської облради, одноголосно рекомендував Парламенту підтримати в першому читанні Законопроект про засади адміністративно-територіального устрою України (реєстр. №8051).
З 15 липня по 5 серпня в Чугуєві пройде XIX Міжнародний рєпінський пленер, в рамках якого на відкритому повітрі покажуть виставку з більш ніж двохсот картин.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні візьме участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов став гостем програми «Персона» на телеканалі Р-1. Обговорювались масштаби об’єднання громад на Харківщині та в Україні загалом; конкретні стимули та переваги об’єднання для людей, а також конфлікти інтересів, які неможливо розв’язати без адміністративно-територіальної реформи.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я