Новини

Комітет ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, у роботі якого взяв участь Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської облради, одноголосно рекомендував Парламенту підтримати в першому читанні Законопроект про засади адміністративно-територіального устрою України (реєстр. №8051).
З 15 липня по 5 серпня в Чугуєві пройде XIX Міжнародний рєпінський пленер, в рамках якого на відкритому повітрі покажуть виставку з більш ніж двохсот картин.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні візьме участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов став гостем програми «Персона» на телеканалі Р-1. Обговорювались масштаби об’єднання громад на Харківщині та в Україні загалом; конкретні стимули та переваги об’єднання для людей, а також конфлікти інтересів, які неможливо розв’язати без адміністративно-територіальної реформи.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП