Новини

Українська асоціація районних та обласних рад підготувала проект Програми наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що відбудеться 11-14 вересня у Затоці Одеської області.
Спільне засідання постійних комісії обласної ради з питань бюджету та з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку відбулось сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Сьогодні перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, разом з членами чорнобильських організацій Харківщини, оглянув хід робіт у обласній лікарні для чорнобильців.
Відвідувачі харківської виставки творів абстрактного мистецтва Михайла Дзиндри у Художньому музеї зможуть здійснити захопливий віртуальний тур Музеєм модерної скульптури Михайла Дзиндри завдяки функції перегляду через VR окуляри. На виставці також будуть представлені скульптури пластичних асоціацій, абстрактні форми та рельєфні портрети.
Сьогодні у Будинку рад під головуванням депутата Едуарда Юрченка пройшло засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я