Новини

В рамках робочої поїздки до Красноградського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з ходом будівництва багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу Красноградської ДЮСШ, виконанням ремонтних робіт у Красноградському навчально-виховному комплексі №3 та ходом відновлення ділянок автошляху Красноград-Берестовенька.
Про проблеми та перспективи Чорнобильського руху на Харківщині говорили під час засідання круглого столу, який пройшов за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка. Захід було присвячено 30-й річниці створення громадського чорнобильського руху.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході робочої поїздки на Красноградщину ознайомився із ходом збору врожаю у ТОВ "Надія, зокрема, збороми гречки.
На особистий прийом до голови обласної ради Сергія Чернова прийшли за допомогою не тільки жителі міста, а й мешканці району. Частіше за інші завжди постає питання матеріальної допомоги на лікування, зокрема онкологічних захворювань або додаткового обстеження, протезування, заміну суглобів та проведення операцій.
Голова обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Красноградщині, завітав до Наталинської об'єднаної громади, аби привітати жителів селища Попівка з відкриттям нового приміщення початкової школи.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні з робочою поїздкою перебуває на Красноградщині. Тут він проведе особистий прийом громадян та відвідає низку об’єктів соціальної інфраструктури.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я