Новини

«Історія міста Чугуєва, з часів військових поселень й до сьогоднішніх днів, налічує 380 років. Ваше місто – одне з найстаріших й найславетніших у нашій області, має багату історію», – сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи чугуївців зі святами.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів зустріч із Співголовою Міждержавної спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Міністром охорони навколишнього природного середовища, Міністром у справах Єрусалиму і єврейської спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним. У ході зустрічі вони обговорили суспільно-політичну та економічну ситуації в Харківській області, а також визначили подальші напрями співпраці.
У Будинку рад голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку Вячеслав Чигрінов провів сьогодні особистий прийом громадян.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. Участь у засіданні взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко та заступник голови Володимир Скоробагач.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова
з нагоди 75-річчя визволення Печенізького району.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я