Новини

Сьогодні у Міністерстві фінансів України відбулися консультації із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування щодо обговорення проекту закону про Державний бюджет України на 2019 рік у частині взаємовідносин державного бюджету з місцевими бюджетами. Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради виклав позицію Асоціації.
Людмила Немикіна, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету привітала учнів Балаклійського навчально-виховного комплексу з першим вересня.
Сьогодні на Красноградщині відсвяткували День Знань та урочисто відкрили 4 успішно завершені міні-проекти обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у відкритті оновленого Макарівського дитячого садка, що на Золочивщині. Урочистий захід відбувся 1 вересня з нагоди святкування Дня знань.
Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Наглядової ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Віктор Коваленко привітав із початком нового 2018–2019 навчального року та Днем Знань студентів та слухачів вишу.
Сьогодні у Міністерстві фінансів України проводяться консультації із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування щодо обговорення проекту закону про Державний бюджет України на 2019 рік у частині взаємовідносин державного бюджету з місцевими бюджетами.
Перші реалізовані міні-проекти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» презентували у Куп’янській гімназії №2.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я