Новини

Після урочистого відкриття Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» на гостей чекала насичена розважальна програма за участю фокусників ілюзіоністів, святкового багаття, а також перегляд мультфільмів з нагоди 90-річчя української анімації.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов урочисто дав старт ювілейному десятому Міжнародному дитячому телевізійному фестивалю «Дитятко».
5-8 вересня Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» проходить у десятий раз. До Харкова приїхали студійці з-за кордону та майже з усіх регіонів України. Оцінюватиме їхні роботи міжнародне журі з Німеччини та Південної Кореї, Ірану та Білорусі, Греції, Іспанії, України. У складі дитячого журі - школярі з Румунії, Туреччини та України.
Майстер-клас німецького творця спецефектів, представника міжнародної компанії Proxymondo, яка створює спецефекти для телевізійних студій в Лос-Анджелесі, Франкфурті, Ванкувері, Торонто і Шанхаї Томас Кучера пройшов в рамках сьогодні в таборі «Сонячний» в рамках фестивалю «Дитятко».
В рамках Х Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» відбувся майстер-клас зі стоп-моушен анімації від студії RIDNI Animation
«Держпром: кроки в історії» - такий фотоальбом створено до 90-річчя знакової для Харкова споруди. Він вийшов у серії «Архітектура. Події. Люди» під редакцією кандидата економічних наук, депутата обласної ради V – VI скликань Миколи Чехунова.
Першим заходом ювілейного Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», що триватиме у Харкові протягом чотирьох днів, стало відкриття виставки «Дитинство. Творчість. Фантазії» в інформаційно-виставковому центрі «Бузок»
Здійснюється прийом заявок від органів місцевого самоврядування всіх рівнів на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році, що проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
Привітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди річниці визволення Мерефи від фашистських загарбників та Дня міста.
Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди 100-річниці з дня початку «червоного терору».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я