Новини

Після урочистого відкриття Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» на гостей чекала насичена розважальна програма за участю фокусників ілюзіоністів, святкового багаття, а також перегляд мультфільмів з нагоди 90-річчя української анімації.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов урочисто дав старт ювілейному десятому Міжнародному дитячому телевізійному фестивалю «Дитятко».
5-8 вересня Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» проходить у десятий раз. До Харкова приїхали студійці з-за кордону та майже з усіх регіонів України. Оцінюватиме їхні роботи міжнародне журі з Німеччини та Південної Кореї, Ірану та Білорусі, Греції, Іспанії, України. У складі дитячого журі - школярі з Румунії, Туреччини та України.
Майстер-клас німецького творця спецефектів, представника міжнародної компанії Proxymondo, яка створює спецефекти для телевізійних студій в Лос-Анджелесі, Франкфурті, Ванкувері, Торонто і Шанхаї Томас Кучера пройшов в рамках сьогодні в таборі «Сонячний» в рамках фестивалю «Дитятко».
В рамках Х Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» відбувся майстер-клас зі стоп-моушен анімації від студії RIDNI Animation
«Держпром: кроки в історії» - такий фотоальбом створено до 90-річчя знакової для Харкова споруди. Він вийшов у серії «Архітектура. Події. Люди» під редакцією кандидата економічних наук, депутата обласної ради V – VI скликань Миколи Чехунова.
Першим заходом ювілейного Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», що триватиме у Харкові протягом чотирьох днів, стало відкриття виставки «Дитинство. Творчість. Фантазії» в інформаційно-виставковому центрі «Бузок»
Здійснюється прийом заявок від органів місцевого самоврядування всіх рівнів на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році, що проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
Привітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди річниці визволення Мерефи від фашистських загарбників та Дня міста.
Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди 100-річниці з дня початку «червоного терору».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП