Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав відкриття виставки "Україна-Туреччина: фотоміст" у галереї "Мистецтво Слобожанщини". До експозиції увійшло близько п'ятдесяти предметних, пейзажних та урбаністичних фотографій Віталія Сидоренка і Наталії Вербової, які експонуватимуться з 6 по 22 вересня. Тематичну виставку оглянули також Почесний консул Турецької Республіки у Харкові Володимир Білий, харківські журналісти, фотографи, мистецтвознавці.
Учасники Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» сьогодні відвідали мюзикл для всієї родини «Ти особливий», в постановці якого беруть участь близько 200 осіб. За півтора роки існування він побував у 18 містах України.
Майстер-клас режисера анімації Манука Депояна, автора фільму «Микита Кожум'яка», пройшов в рамках дитячого телефестивалю «Дитятко».
Про це, в рамках інтерактивної лекції про Середньовіччя у сучасному кінематографі, розповіли учасникам дитячого телефестивалю «Дитятко» представники клубу історичної реконструкції «Золотий віверн» Віталій Коляда і Лариса Нарижна.
Сьогодні у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня фізичної культури і спорту, у якому взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Режисер з Білорусі Наталія Морозова провела для учасників фестивалю «Дитятко», який днями проходить в Харкові, майстер-клас з акторської майстерності
Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Григор’єва Василя Васильовича, виконавчого директора Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт», у 2001-2004 роках директора ДП «ХЕМЗ», активного діяча у сфері охорони праці та соціального захисту регіону
Під час другого дня ювілейного Міжнародного дитячого телефестивалю "Дитятко" відбулось продовження вчорашнього майстер-класу зі стоп-моушен анімації від студії RIDNI Animation. На якому діти створювали власних персонажів з пластиліну, що "оживали" за допомогою камери.
Про це сьогодні розповіла учасникам фестивалю «Дитятко» декан факультету кіно-телемистецтва Харківської державної академії культури Зоя Алфьорова.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП