Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав відкриття виставки "Україна-Туреччина: фотоміст" у галереї "Мистецтво Слобожанщини". До експозиції увійшло близько п'ятдесяти предметних, пейзажних та урбаністичних фотографій Віталія Сидоренка і Наталії Вербової, які експонуватимуться з 6 по 22 вересня. Тематичну виставку оглянули також Почесний консул Турецької Республіки у Харкові Володимир Білий, харківські журналісти, фотографи, мистецтвознавці.
Учасники Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» сьогодні відвідали мюзикл для всієї родини «Ти особливий», в постановці якого беруть участь близько 200 осіб. За півтора роки існування він побував у 18 містах України.
Майстер-клас режисера анімації Манука Депояна, автора фільму «Микита Кожум'яка», пройшов в рамках дитячого телефестивалю «Дитятко».
Про це, в рамках інтерактивної лекції про Середньовіччя у сучасному кінематографі, розповіли учасникам дитячого телефестивалю «Дитятко» представники клубу історичної реконструкції «Золотий віверн» Віталій Коляда і Лариса Нарижна.
Сьогодні у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня фізичної культури і спорту, у якому взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Режисер з Білорусі Наталія Морозова провела для учасників фестивалю «Дитятко», який днями проходить в Харкові, майстер-клас з акторської майстерності
Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Григор’єва Василя Васильовича, виконавчого директора Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт», у 2001-2004 роках директора ДП «ХЕМЗ», активного діяча у сфері охорони праці та соціального захисту регіону
Під час другого дня ювілейного Міжнародного дитячого телефестивалю "Дитятко" відбулось продовження вчорашнього майстер-класу зі стоп-моушен анімації від студії RIDNI Animation. На якому діти створювали власних персонажів з пластиліну, що "оживали" за допомогою камери.
Про це сьогодні розповіла учасникам фестивалю «Дитятко» декан факультету кіно-телемистецтва Харківської державної академії культури Зоя Алфьорова.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я