Новини

Члени журі Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» переглянули творчі завдання, виконані фіналістами.
В рамках Х Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» в органній залі Харківської філармонії відбувся урочистий концерт. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Сьогодні у селищі Донець на Балаклійщині відзначали подвійне свято: професійне - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості і 75-річчя звільнення місцевості від окупації. Колектив філії газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування" АТ "Укргазвидобування" привітав голова обласної ради Сергій Чернов.
Авіатори Харківського аероклубу імені В. С. Гризодубової для фіналістів Х Міжнародного телефестивалю «Дитятко» провели екскурсію музеєм авіаційної техніки та нагородили переможців в номінації «Наше мирне небо» польотами на гвинтокрилі Мі-2.
Сьогодні на майданчику Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» пройшов унікальний сценарний пітчинг для дитячих телевізійних студій та молодих авторів, що претендують на отримання фінансової підтримки своїх проектів.
На урочисте відкриття міні-проектів завітали перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування у Харківській області Микола Тітов, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, депутат обласної ради Микола Уманець та міський голова Люботина Леонід Лазуренко.
Харківська обласна рада здивована позицією приватного акціонерного товариства «Укргазвидобування», яке на своєму офіційному сайті дає негативну оцінку діяльності 120 депутатів, що представляють трьохмільйонну громаду Харківщини та відстоюють її інтереси, у тому числі в питаннях сталого економічного і соціального розвитку
Урочистий прийом з нагоди Дня підприємця України відбувся у малій залі Будинку рад. Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав гостей із професійним святом та вручив грамоти та подяки обласної ради кращим підприємцям області.
Фіналісти X Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» в рамках сьогоднішньої розважальної програми відвідали єдиний в Україні гольф-курорт Superior.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я