Новини

Глава Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав масштабний захід «Весілля в Малинівці» і привітав його гостей. На фестивалі побували і члени журі дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» щоб ознайомиться з колоритом Слобожанщини.
Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Пономарьова Анатолія Петровича, депутата Харківської обласної ради V скликання
Під час урочистого закриття Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» голова Харківської обласної ради, президент фестивалю Сергій Чернов відзначив високу якість робіт, які були подані на конкурс, привітав переможців та всіх учасників фестивалю.
Голова оргкомітету фестивалю та очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з членами журі провели церемонію нагородження переможців у Харківському академічному драматичному театр ім. О. С. Пушкіна.
Члени журі Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» та почесні гості під час церемонії закриття висловили свої враження від фестивалю.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач під час церемонії закриття Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» вручив нагороди переможцям у номінації «Екологія живої природи». Ними стали учні Школи фільммейкеров «Новий кадр» з роботою «Сміттєві люди».
На Золочівщині восьмого вересня урочисто відкрито міні-проект «Тепло сердець» у рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
В останній день ювілейного Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» учасники із захватом ознайомилися з однією візитних карток міста – Центральним парком культури і відпочинку імені Горького.
Вітання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова особовому складу курсантів набору 2018 року передав депутат обласної ради Максим Колінько. З напутнім словом до курсантів звернувся і начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.
Вітаю усіх кінематографістів Харківщини з Днем українського кіно!
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізкультурно-спортивного руху, ветерани та шанувальники спорту!
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я