Новини

Круглий стіл «Ведення господарства в рівнинних лісах України на засадах екологічно орієнтованого, наближеного до природи лісівництва» відбувся сьогодні за участю заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача у малій залі Українського науково-дослідницького інституту лісового господарства ім. Г.В. Висоцького.
23 жовтня в креативному просторі «Фабрика» буде проходити форум, який проводиться один раз на два роки та збирає більш 300 представників українського та німецького бізнесу, органів державної влади та міжнародних інвесторів, зацікавлених у реалізації проектів у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.
8 сентября в Мерефе прошли торжества в честь Дня города и 75-й годовщины освобождения населенного пункта от немецко-фашистских захватчиков.
11-14 вересня у смт Затока, що на Одещині, пройде Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування за участю голови Харківської обласної ради, Президента УАРОР Сергія Чернова та представників районних, обласних рад, працівників виконавчого апарату Харківської обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я