Новини

Такий слоган найбільше відображає суть діяльності Української асоціації районних та обласних рад, зазначив сьогодні президент Асоціації Сергій Чернов під час Всеукраїнського семінару для представників місцевих рад.
В рамках першого дня Всеукраїнського семінару для представників органів місцевого самоврядування, що проходить на Одещині, обговорюючи питання формування об’єднаних територіальних громад, керівники рад висловлювали переконання у тому, що реформу потрібно прискорювати.
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка було проведено нараду та перевірено хід ремонтних робіт Обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні провів особистий прийом громадян у Будинку рад.
Праправнучка засновника Шарівського замку барона Кеніга, Сибілла Страк-Циммерман разом із чоловіком 9 вересня відвідала Палацово-парковий комплекс «Садиба», де оглянула пам’ятку архітектури та дізналася про плани її реставрації
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив у Затоці Одеської області XVII Всеукраїнський семінар для представників органів місцевого самоврядування, що триватиме чотири дні. Тема цього дня – «Головні гравці головної реформи країни».
У смт Затока, що на Одещині, розпочалася Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування. У ній бере участь голова Харківської обласної ради, Президент УАРОР рад Сергій Чернов та представники районних, обласних рад, працівники виконавчого апарату Харківської обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я