Новини

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся зі спеціальним представником Чинного голови ОБСЄ в Україні та Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на Сході України паном Мартіном Сайдіком, для обговорення суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, а також реалізації реформи децентралізації в Харківській області.
Восьмого вересня, під час святкування Дня села Ватутіне Нововодолажського району, відбулося відкриття міні-проекта – переможця обласного конкурсу «Разом в майбутнє» в номінації «Добробут та розвиток громад» під назвою «Капітальний ремонт. Утеплення стін будівлі молодшої групи та заходи по енергозбереженню Ватутінського дошкільного навчального закладу».
Про це розповів радник з питань планування регіонального розвитку та впровадження проектів програми «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» Василь Кашевський учасникам Всеукраїнського семінару для представників місцевого самоврядування, що днями проходить на Одещині.
Сьомого вересня під час святкування Дня села Юрченківське Вовчанського району, відбулося відкриття міні-проекту – переможця обласного конкурсу «Разом в майбутнє» під назвою «Планета радості і щастя».
Учасники Всеукраїнського семінару для представників місцевого самоврядування, що проходить на Одещині, обговорювали одну з ключових галузевих реформ, а саме освітню. Разом з експертом Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдером Сеїтосмановим посадовці місцевих рад розбились на групи та грали в оптимізацію шкільної мережі за чітко визначеним алгоритмом з прив’язкою до реалій власної громади.
Актуальні галузеві реформи на порядку денному другого дня Всеукраїнського семінару для представників місцевого самоврядування. Про реформу системи охорони здоров’я, роль місцевого самоврядування у наближенні медичних послуг до людей з учасниками наради спілкувався Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я населення.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП