Новини

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся зі спеціальним представником Чинного голови ОБСЄ в Україні та Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на Сході України паном Мартіном Сайдіком, для обговорення суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, а також реалізації реформи децентралізації в Харківській області.
Восьмого вересня, під час святкування Дня села Ватутіне Нововодолажського району, відбулося відкриття міні-проекта – переможця обласного конкурсу «Разом в майбутнє» в номінації «Добробут та розвиток громад» під назвою «Капітальний ремонт. Утеплення стін будівлі молодшої групи та заходи по енергозбереженню Ватутінського дошкільного навчального закладу».
Про це розповів радник з питань планування регіонального розвитку та впровадження проектів програми «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» Василь Кашевський учасникам Всеукраїнського семінару для представників місцевого самоврядування, що днями проходить на Одещині.
Сьомого вересня під час святкування Дня села Юрченківське Вовчанського району, відбулося відкриття міні-проекту – переможця обласного конкурсу «Разом в майбутнє» під назвою «Планета радості і щастя».
Учасники Всеукраїнського семінару для представників місцевого самоврядування, що проходить на Одещині, обговорювали одну з ключових галузевих реформ, а саме освітню. Разом з експертом Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдером Сеїтосмановим посадовці місцевих рад розбились на групи та грали в оптимізацію шкільної мережі за чітко визначеним алгоритмом з прив’язкою до реалій власної громади.
Актуальні галузеві реформи на порядку денному другого дня Всеукраїнського семінару для представників місцевого самоврядування. Про реформу системи охорони здоров’я, роль місцевого самоврядування у наближенні медичних послуг до людей з учасниками наради спілкувався Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я населення.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я