Новини

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні в Києві взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Парламентський комітет розглянув питання про проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік.
Урочистості, присвячені Дню працівників освіти, відбулись сьогодні у Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О. С. Пушкіна, де освітян Київського району привітав заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
2 жовтня в Зміївському районному будинку культури відбулися урочистості на честь Дня вчителя, який традиційно відзначається в першу неділю жовтня.
Сьогодні в Києві відбудеться засідання Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, в якому візьме участь президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з представниками Програми місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» - президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом та керівником Програми місцевого системного розвитку Наталією Слинько. Обговорювались перспективи співпраці.
До 23 жовтня триває конкурс для ОТГ «Програма місцевого системного розвитку: ефективне управління земельними ресурсами та залучення інвестицій в ОТГ».
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього за порадою та проханням про допомогу у вирішенні нагальних питань звернулися мешканці Харківщини.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я