Новини

Презентація двотомника відомого харківського мистецтвознавця та історика Володимира Миславського «Історія українського кіно 1896 – 1930: факти та документи» відбулася сьогодні у Будинку кіно, що у Києві. Участь у презентації взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виконавчий директор Міжнародного дитячого кінофестивалю «Дитятко» Володимир Дягілев, заступник голови НСКУ Сергій Тримбач, кінематографісти, творча молодь, громадськість.
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко взяв участь у святковому заході з нагоди Дня працівників освіти, що відбувся сьогодні у КП ХОР «Харківська гуманітарно-педагогічна академія».
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько під час робочої поїздки до Красноградського району взяв участь в урочистостях присвячених Дню людей похилого віку, а також відвідав відкриття меморіальної дошки Леоніду Первомайському.
Нещодавно у Куп’янську відбулось урочисте відкриття поданого громадською організацією «Куп’янськ – наш рідний дім» міні-проекту «Відкрий для себе рідне місто», який став переможцем Харківського обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».З цією подією місцеву громаду щиро привітав депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
Гасло цьогорічного конкурсу – якісні проекти, з комплексним підходом до вирішення проблемних питань.
На території Краснокутського району відбулося урочисте відкриття двох об’єктів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заходах взяли участь депутати Харківської обласної ради Тетяна Біловол та Микола Пушкар.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я