Новини

В організаційно-методичному театрально-концертному центрі відбулися урочистості з нагоди 75-річчя компанії «Житлобуд-2». Привітав колектив з видатним ювілеєм голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
У Концертній залі Харківської обласної філармонії 6 жовтня відбудеться урочисте відкриття 25-го міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї». У програмі - Концерт №1 для фортепіано з оркестром І. Брамса та Симфонія №2 Р. Шумана.
Світовий форум за демократію-2018 проходитиме у Страсбурзі,Франція, 19-21 листопада цього року.
В ефірі Громадського радіо Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад, розповів про складнощі бюджетного процесу у зв’язку із децентралізацією
З жовтня розпочинається новий сезон одноденних фахових майстерень Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проекту ПУЛЬС. У двадцяти трьох регіонах країни відбудеться 48 практикумів для працівників місцевого самоврядування.
Представництвом Європейського Союзу в Україні в рамках Всеукраїнської комунікаційної кампанії «Moving Forward Together/Прямуємо разом» проведено конференцію «БізнЕС разом. Як вийти на європейський ринок». У заході взяли участь працівники виконавчого апарату Харківської обласної ради.
Гарна подія відбулась сьогодні у селі Артемівка Печенізького району – урочисте відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Поле, вартістю 1,5 млн., збудоване на умовах співфінансування з Державного та місцевих бюджетів.
Напередодні професійного свята, Дня працівника освіти, 4 жовтня 2018 року, найщиріші слова вдячності й теплі привітання звучали на адресу педагогів Печенізького краю.
Президентом України підписано указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти. Почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно п'ятьом освітянам Харківської області.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, перебуваючи у Золочівському районі, відвідав село Світличне, де громада представила міні-проект реалізований в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи з робочою поїздкою на Красноградщині, привітав сьогодні освітян району із Днем працівників освіти та вручив нагороди обласної ради.
Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя направив листа на ім’я президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, у якому відповідає на звернення XVII Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, схвалене відповідною Резолюцією
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я