Новини

У Будинку рад відбулася зустріч представників області та делегації Громадського Союзу «Регіональний Комітет чорнобильців Західної Грузії».
Сьогодні у Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету. Депутати обговорили підсумки виконання обласного бюджету за дев’ять місяців 2018 року, хід виконання низки обласних програм, а також фінансування ремонту та будівництва доріг.
Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) включений до порядку денного дев’ятої сесії Парламенту.
23 жовтня 2018 року відбудеться ІІІ Українсько-Німецький форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (ВЕА)
В рамках візиту до Італії для ознайомлення з досвідом публічного управління українська делегація, до складу якої увійшов президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, сьогодні вивчить особливості діяльності низки спеціалізованих установ, організацій, відомств.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян. До нього мали змогу звернутися мешканці Харкова із нагальними питаннями та проблемами, що потребують вирішення.
Відбулося перше засідання конкурсної комісії з обрання керівників комунальних закладів Харківської обласної ради. У ньому взяли участь працівники виконавчого апарату та депутати обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я