Новини

10 жовтня на Дергачівщині розпочалися урочисті з нагоди відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяла депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області Людмила Гасан.
У Будинку рад відбулася зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка з політичним радником Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Кейт Давенпорт.
Відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.
Церемонія відкриття офіційного представництва Грузії у Харківській області відбулася сьогодні за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка. Почесне консульство очолила Олександра Чихладзе.
Стартував обласний конкурс для журналістів.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов перебуваючи з ознайомчим візитом в Італійській Республіці у складі української делегації, провів зустріч з представниками Асоціації італійських регіонів – Генеральним секретарем Асоціації пані Маріною Прінчіпе, відповідальним за зв‘язки з Парламентом від Асоціації паном Паоло Алессандріні, відповідальною за внутрішню політику панею Алессею Грілло.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я