Новини

Сьогодні у Харкові відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з дзюдо, що проходитиме 11-12 жовтня у Палаці спорту «Локомотив» імені Г.Кірпи. Привітав учасників із початком змагань заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
11 жовтня в Печенізькому районі відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Садочок моєї мрії», реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистих заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.
У Будинку рад відбулося координаційне засідання партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який є одним із переможців програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».
11 жовтня на Ізюмщині розпочалися урочисті з нагоди відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов.
Сьогодні за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко в Обласному диспансері радіологічного захисту населення відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реконструкції та капремонту будівлі медичного закладу.
На території Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради Миколи Пушкаря відбулися чергові заходи з нагоди впровадження реалізованого міні-проекту розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму відбулося у Будинку рад під головуванням Валерії Мураєвої.
Урочистий прийом з нагоди відкриття Почесного консульства Грузії відбувся у Premier Palace Hotel Kharkiv. На святкове прийняття прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе, директор Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ України Ольга Чубрикова, Почесний консул Грузії в Харкові Олександра Чихладзе, депутати Харківської обласної ради, керівництво Харкова, очільники консульських установ міста, представники грузинської діаспори.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я