Новини

Трудові колективи 14 страхових компаній Харківщини, з яких 9 регіональних і 5 загальнонаціональних, привітав депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.
З нагоди Дня захисника України у Золочівському будинку культури відбулися урочистості, у яких взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, а також депутат обласної ради Віктор Бєлінський, керівники району, мешканці Золочівщини, військові та учасники бойових дій.
З метою поширення досвіду в сфері економічної освіти та науки, в партнерстві з університетами Польщі і за підтримки органів влади та Генерального Консульства Республіки Польща в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відкрито Центр українсько-польських академічних обмінів.
Депутатський корпус Харківської обласної ради з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть Лапшина Володимира Ілліча, українського науковця, фахівця з фізики плазми, а також застосування математичних моделей в економіці.
Вітчизняна делегація урядовців та депутатів, управлінців та експертів, у складі якої президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, знайомлячись з італійським досвідом врядування, перебуває у Флоренції. Програмою передбачено низку зустрічей та діалогів з італійськими високопосадовцями.
Турнір серед команд гуртожитків і вузів Київського району Харкова проходить під патронатом заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача. Цьогоріч у змаганнях, що відбулись на футбольних полях парку Горького, взяли участь вісім команд з трьох університетів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП