Новини

Трудові колективи 14 страхових компаній Харківщини, з яких 9 регіональних і 5 загальнонаціональних, привітав депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.
З нагоди Дня захисника України у Золочівському будинку культури відбулися урочистості, у яких взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, а також депутат обласної ради Віктор Бєлінський, керівники району, мешканці Золочівщини, військові та учасники бойових дій.
12 жовтня в Борівському районі відбулося відкриття трьох міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистих заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради Микола Кириченко.
З метою поширення досвіду в сфері економічної освіти та науки, в партнерстві з університетами Польщі і за підтримки органів влади та Генерального Консульства Республіки Польща в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відкрито Центр українсько-польських академічних обмінів.
Депутатський корпус Харківської обласної ради з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть Лапшина Володимира Ілліча, українського науковця, фахівця з фізики плазми, а також застосування математичних моделей в економіці.
Вітчизняна делегація урядовців та депутатів, управлінців та експертів, у складі якої президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, знайомлячись з італійським досвідом врядування, перебуває у Флоренції. Програмою передбачено низку зустрічей та діалогів з італійськими високопосадовцями.
Турнір серед команд гуртожитків і вузів Київського району Харкова проходить під патронатом заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача. Цьогоріч у змаганнях, що відбулись на футбольних полях парку Горького, взяли участь вісім команд з трьох університетів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я