Новини

Делегація Харківської області бере участь у дводенній інвестиційній конференції для громад «Стратегічний розвиток та інвестиції», що спрямована на обмін досвідом між громадами, які вже реалізували проекти, налагодження комунікації, стимулювання «горизонтального» навчання – від громади до громади.
У центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття» за темою «Лідерство – запорука успіху». У роботі форуму лідерів учнівського самоврядування Печенізького району взяли участь старшокласники – члени асоціації, голова районної ради Лариса Ярова, директор центру Леся Кохан, педагогічні працівники закладів освіти району.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко побував з робочою поїздкою у Балаклійському районі, де ознайомився із ходом будівництва двох амбулаторій та відвідав звітний концерт хору народної пісні «Джерело».
Допомога в лікуванні важких захворювань, установка газових лічильників, вирішення житлово-комунальних питань, друк науково-довідкової літератури – це далеко не всі питання, з якими звернулися до депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєва під час особистого прийому в Зміївському районі.
Зміївський обласний протитуберкульозний диспансер відзначає своє 65-річчя. Зі святом колектив установи 2 листопада, приїхала привітати депутат обласної ради Валерія Мураєва.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я