Новини

Депутати Харківської обласної ради вітають колегу, голову Харківської обласної державної адміністрації Юлію Світличну з виявом високої довіри з боку європейських парламентарів та переобранням на відповідальному посту.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів зустріч із делегацією Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні на чолі з Й.В. Доктором Хоссамом Ельдіном Алі. Сторони обговорили питання щодо суспільно-політичної ситуації в Харківській області, а також визначили подальші напрями співпраці в економічній та науково-освітній сферах.
Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».
Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова днями завітала до ветеранів війни. Поспілкувалася з людьми поважного віку, цікавилася соціально-побутовими умовами проживання.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у засіданні Комітету з призначення обласних премій та іменних стипендій, якими щороку нагороджуються представники галузі культури та мистецтва.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я