Новини

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко побував з робочою поїздкою на Первомайщині, де ознайомився з ходом ремонтних робіт інфраструктури району.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з керівництвом Кегичівського району та депутатами облради поспілкувався з сільськими та селищними головами району.
За участю начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олени Кулик та працівників управління відбулася спільна робоча нарада з фахівцями Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та виконавців проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із робочим візитом на Кегичівщині, провів особистий прийом громадян, під час якого з нагальними проблемами та невідкладними питаннями до нього звернулися близько 20 громадян та ініціативних груп.
Сьогодні на Кегичівщині презентовано чотири міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє». На їх втілення було залучено майже 800 тисяч гривень, половина - з обласного бюджету. Із результатами реалізації задумів громад ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Під час перебування у Кегичівському районі голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомиться з результатами реалізації в районі чотирьох міні проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у селах Медведівка, Крутоярівка, Бесарабівка та Парасковія.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я