Новини

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, перебуваючи із робочим візитом у Малинівській об’єднаній територіальній громаді, взяв участь в урочистому відкритті реалізованого міні-проекту в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в церемонії урочистого засідання Вченої ради Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.
У Будинку рад відбулась презентація нового проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI», який реалізується Німецьким урядом через Німецький державний банк розвитку KfW та Український Фонд Соціальних Інвестицій.
У Харківській обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Участь у заході взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова сьогодні масштабно відзначив Всесвітній день науки. За участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у виші відбулося відкриття уніфікованого лабораторного комплексу.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем української писемності та мови.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я