Новини

За участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. На порядку денному – близько тридцяти питань, серед них проект регіональної Програми протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2019-2020 роки.
Під головуванням першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулось засідання Комісії щодо визначення списку кандидатів та черговості їх участі в обласній Програмі надання підтримки учасникам АТО для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016-2018 роки.
Під таким девізом, власне, працює Печенізька районна рада VII скликання вже протягом трьох років.
В комунальному закладі «Русько-Лозівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області відбулося відкриття міні-проекту, що став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2018 році.
Перші навчальні модулі для управлінських команд автономних медичних установ області пройшли 29-30 листопада в Харківській обласній раді, в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді». Іх провели тренери Харківської експертної групи підтримки медичної реформи.
В рамках Року французької мови в Україні відбулась друга Асамблея міст-побратимів у Києві, яку провели Посольство Франції в Україні та Асоціація «Україна-Франція» за участю МЗС і МОН України.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я