Новини

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 7», у якому навчаються діти які страждають порушеннями мовлення та потребують особливих умов навчання та виховання. Потужності НВК дозволяють організувати навчання для 264 вихованців та перебування 2 дошкільних груп.
У Барвінківському районі презентовано дев’ять проектів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
3 грудня – Міжнародний день інвалідів. У Чугуївському міському Центрі для дітей з інвалідністю та людей з інвалідністю "Шанс" відбувся День відкритих дверей.
Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради під час Всеукраїнського круглого столу, присвяченого реформуванню місцевого самоврядування, презентував пілотний проект для чотирьох областей Сходу та Заходу України - «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі».
У Києві проходить круглий стіл, присвячений перспективі адміністративно-територіальної реформи України. Про проблеми, які давно спонукають до зміни територій, говорив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Презентуючи після цього пілотний проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі». Партнерський проект УАРОР, Мінрегіону та Офісу Ради Європи покликаний сформувати нову адміністративну платформу для чотирьох відмінних між собою областей і стати базою для інших регіонів.
Депутати облради обговорили проект обласного бюджету на 2019 рік під час засідання постійної комісії з питань бюджету. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко та заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Про це сказав під час тематичного круглого столу, що відбувся у столиці, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Наголошуючи, що оновлені райони повинні мати інфраструктурні, організаційні, кадрові та матеріально-фінансові ресурси для виконання повноважень.
Ця теза була одним з аргументів президента Української Асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на користь назрілої необхідності реформування територіальної організації влади в Україні під час тематичного круглого столу, що проходить у Києві. Захід відбувається за участі Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.
Звернення з наполяганням на необхідності поглиблення курсу з децентралізації влади було ухвалене під час засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад та адресоване Президенту України Петру Порошенку, Голові ВРУ Андрію Парубію, Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад зустрівся з делегацією Консультативної місії ЄС в Україні на чолі з Кястутісом Ланчінскасом.
У Клубі Кабінету Міністрів України під головуванням президента Української асоціації районних та обласних рад проходить чергове засідання Правління Асоціації. Захід проходить за участі високопосадовців центральних органів державної влади, профільних експертів та представників міжнародних організацій.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я