Новини

Харківщину відвідала делегація представників посольств двадцяти країн – членів Європейського Союзу на чолі з політичним радником Представництва ЄС в Україні паном Фабіо Делла Піаза. Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Про нові етапи реформи, дорожню карту й пріоритети на майбутнє говорили учасники Форуму місцевого самоврядування. Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про аспекти формування належної нормативно-правової бази та перспективи реформування районів.
Цьогоріч на розгляд експертної комісії конкурсу надійшли роботи майже від чотирьохсот школярів та студентів Харківщини. 
Української асоціації районних та обласних рад, голова Харкіської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у пленарній сесії «Успішна реформа – новий етап. Дорожня карта і пріоритети на майбутнє» на III Форумі об’єднаних громад, що проходить сьогодні у Києві.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
Масштабний Форум місцевого самоврядування відбувається у київському Конгрес-центрі «Парковий», зібравши представників з усієї України. Відкрили захід очільники держави – Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, Голова ВРУ Андрій Парубій. Серед спікерів Форуму – президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я