Новини

Сьогодні у Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування. Самоврядців області з професійним святом привітали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Сергій Чернов в ході урочистого прийому у Будинку рад вручив Кубок голови обласної ради команді, яка здобула перше місце в інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу, а також призи переможцям в індивідуальних і колективних номінаціях.
На пленарному засіданні XVIII сесії Харківської обласної ради VII скликання затверджено обласний бюджет на 2019 рік. Його загальний обсяг складе 13 млрд 416 млн 857 тис. грн.
За таке рішення, спираючись на відбір кандидатур Експертною комісією, проголосував депутатський корпус Харківської обласної ради VII скликання під час пленарного засідання XVIII сесії.
Що майже втричі більше ніж за попередні два роки. Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час пленарного засідання XVІІІ сесії обласної ради VII скликання.
Під час пленарного засідання XVIІІ сесії Харківської обласної ради 100 депутатів підтримали створення Агенції регіонального розвитку у Харківській області.
Під час пленарного засідання XVIІІ сесії Харківської обласної ради депутати затвердили Програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019 рік.
Перелік першочергових проектів, які фінансуватимуться наступного року, затвердили депутати обласної ради під час пленарного засідання XVІІІ сесії в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.
103 депутати Харківської обласної ради проголосували за затвердження Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019 – 2021 роки.
Під час пленарного засідання XVIІІ сесії Харківської обласної ради депутати підтримали впровадження Програми протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2019-2020 роки.
Депутати обласної ради затвердили Програму розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки.
Соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019-2023 роки затвердили депутати обласної ради.
Під час пленарного засідання XVIII сесії Харківської обласної ради VII скликання депутати затвердили регіональну Програму національно-патріотичного виховання молоді на 2019-2023 роки. В основу Програми покладено ідею розвитку української державності як консолідуючого чиннику розвитку суспільства і нації в цілому.
На пленарному засіданні XVIII сесії Харківської обласної ради VII скликання депутати проголосували за прийняття програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки.
Харківська обласна рада VII скликання під час пленарного засідання XVIII сесії затвердила програму розвитку освітлення населених пунктів області на 2019-2021 роки.
Про утворення депутатської групи «Єдність і розвиток» повідомив під час пленарного засідання 6 грудня голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання ХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання. Напередодні Дня місцевого самоврядування депутати розглянуть 99 питань та розділ різне.
До обласної ради надійшли звернення від педагогічних, учнівських і батьківських колективів, представників територіальних громад Харківської області, та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної рад
Пленарне засідання ХVІII сесії Харківської обласної ради розпочнеться о 10.00 і транслюватиметься наживо: на 7 каналі та його сторінці у Facebook, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.
Шановні офіцери, військовослужбовці, працівники оборонної промисловості, ветерани! Щиро вітаю вас із Днем збройних Сил України! Ви є надійними захисниками миру і спокою наших громадян, щодня несучи бойову варту та забезпечуючи обороноздатність нашої держави.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я