Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов День місцевого самоврядування розділив сьогодні з Красноградщиною, привітавши працівників та депутатів сільських, селищних та міської рад.
Урочиста церемонія нагородження переможців обласного літературного конкурсу імені О. С. Масельського відбулася сьогодні у актовій залі Обласного організаційно-методичного центру культури і містецтва.
З нагоди Дня місцевого самоврядування на Золочівщині відбулися урочистості в яких взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутат обласної ради Віктор Бєлінський, керівники району, депутати місцевих рад, мешканці Золочівщини.
Привітати професора кафедри історії та культурології, доктора історичних наук, директора ХНУМГ імені О.М. Бекетова Любов Жванко прийшли друзі та колеги. Серед них - начальник відділу міжнародних зв’язків та презентаційної роботи управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Маргарита Камаса та Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський
За усталеною традицією, 7 грудня, у день народження Почесного громадянина Харківської області Олександра Масельського друзі та колеги згадують його, вшановуючи пам’ять народного губернатора. І сьогодні до могили Олександра Масельського прийшли покласти квіти та згадати добрі справи та життєвий шлях Героя України голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати облради, Почесні громадяни Харківщини, керівники підприємств та організацій краю.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем місцевого самоврядування.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я