Новини

У фермерському господарстві «Юпітер», що з 2013 року працює у селі Хотомля на Вовчанщині, поголів'я великої рогатої худоби складає 600 голів. Окрім вироблення молока ґатунку «екстра», в господарстві створюється власна натуральна якісна продукція: сири м'які і тверді, сметана, йогурти.
Після спілкування голови обласної ради із активом Старосалтівської ОТГ Сергій Чернов мав нагоду особисто ознайомитися з успіхами першої створеної ОТГ на Харківщині. Зокрема оглянув селищний Будинок культури та будівництво нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні ознайомився з роботою Центральної оперативної диспетчерської КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та поспілкувався з працівниками закладу.
Про це сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час зустрічі з активом Старосалтівської селищної об’єднаної територіальної громади. У ході спілкування йшлося про головні досягнення громади та проблемні питання, що потребують уваги й вирішення. Такий діалог, за твердженням Сергія Чернова, потрібен, аби зрозуміти, яка допомога необхідна об'єднаній громаді від обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочої поїздки на Вовчанщину ознайомився з роботою Центру надання адміністративних правових, соціальних та медичних послуг Старосалтівської селищної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи сьогодні у Старосалтівській ОТГ ознайомиться з роботою Центру надання адміністративних правових, соціальних та медичних послуг; зустрінеться з активом громади; огляне виставку народний майстринь у Будинку культури; а також відвідає фермерське господарство «Юпітер».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я