Новини

Завтра, 13 лютого у Брюсселі відбудеться шосте засідання робочої групи Комітету регіонів ЄС-Україна з питань децентралізації. Участь у ньому візьме Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, під час котрого депутати розглянули питання щодо освоєння коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у минулому році та розподіл коштів фонду на 2019 рік. Участь у засіданні взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
У Будинку рад відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем, Генеральним консулом ФРН Вольфгангом Мьоссінгером, Почесним консулом ФРН у Харкові Тетяною Гавриш. Харківську обласну раду представляв перший заступник очільника ради Віктор Коваленко.
За участю заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я