Новини

Впродовж години академічний симфонічний оркестр Харківської філармонії дарував жінкам краю приємні емоції під диригуванням директора Харківської філармонії, заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янко. Такий подарунок привіз на честь свята голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
У відкритті Офісу пробації для соціальної адаптації правопорушників взяв участь заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, а також Надзвичайний і повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад, представники Державної установи «Центр пробації», громадськість.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в рамках робочої поїздки до Красноградщини відвідав краєзнавчий музей імені Порфирія Денисовича Мартиновича та долучився до Міжнародного флешмобу «Великий Шевченко».
У Харкові сьогодні зустрілися учасники ХІ засідання Парламентської асамблеї України й Республіки Польща. У заході взяли участь заступник Голови Верховної ради України Оксана Сироїд і віце-маршалок Сейму Республіки Польща Ришард Терлецький.
Під час особистого прийому голови Харківської обласної ради з нагальними проблемами та невідкладними питаннями до Сергія Чернова звернулися понад двадцять жителів районного центру та прилеглих населених пунктів Красноградщини, зокрема з сіл Дружба, Наталине, Попівка, Берестовенька.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні відвідує Красноградський район.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я