Новини

Спеціально до жіночого свята прем'єри творів сучасних композиторів, написані для МАСО «Слобожанський» і романтичні оперні арії у виконанні соліста Національної та Львівської опер, чемпіона України з тайського боксу – Ангела Георгієва.
Розпочато реалізацію Проекту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку», який виконується ГО «Інститут громадянського суспільства» за підтримки Проекту «U-LEAD з Європою», що триватиме до кінця 2019 року.
Про це стало відомо під час зустрічі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із генеральним секретарем Освітнього Альянсу «Один пояс – один шлях» (КНР) Хе Джуном, у якій також взяли участь ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Олександр Нанка, представники університету та виконавчого апарату обласної ради.
У Мереф’янському Центрі надання адміністративних послуг, що наразі будується у місті, будуть надавати понад двісті послуг. З ходом будівельних робіт ознайомився заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистому відкритті меморіальної дошки Любові Трохимівні Малій – видатному українському вченому, кардіологу і терапевту, яка понад п`ятдесят років свого життя була пов`язана з Харковом. Пам’ятний знак встановлено на Пушкінському в'їзді, 5. Участь у заході взяли й депутати облради Михайло Пилипчук та Максим Колінько, друзі, колеги, громадськість Харківщини.
Напередодні відзначення свята 8 Березня в Печенізькому районному Будинку культури відбувся святковий концерт. В урочистих заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.
Президент УАРОР Сергій Чернов зустрівся з керівниками структурних підрозділів Ради Європи. Обговорили результати співпраці та подальші перспективи діяльності.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я