Новини

Сім років тому Харківська обласна рада започаткувала конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє». Навпіл з громадами фінансуються їхні ініціативи. За цей період їх було 1748 на загальну суму 297,7 млн грн. Про підсумки регіональних перетворень говорить голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
На особистий прийом до заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача, що відбувся сьогодні у Будинку рад, прийшли понад десять мешканців Харкова та області з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.
«Великий художник Ілля Рєпін та школа, яка з гордістю носить його ім'я з величезним успіхом звучить в усьому світі. Протягом останнього року викладачі та вихованці художньої школи взяли участь у багатьох виставках та конкурсах різних рівнів – шкільних, міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних», – розповідає Директор ЧДХШ ім. І. Е. Репіна, член НСХ України і міжнародної Асоціації художників в Америці, Лауреат міжнародних виставок, Кавалер Міжнародного Ордена за заслуги в галузі культури і мистецтв Володимир Непомнящий.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я