Новини

В Будинку рад відбулася селекторна нарада з питань реалізації проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» та умов участі у конкурсі міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області.
Свої підписи в Меморандумі поставили з однієї сторони Харківська обласна рада, в особі голови Сергія Чернова та з другої сторони Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях в особі директора Анатолія Бородавки.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
В області проводиться конкурс з визначення програм (проектів і заходів) розроблених інститутами громадського суспільства соціального спрямування, для реалізації яких у 2019 році надається фінансова підтримка.
Метою програм є розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.
Музиканти-початківці, солісти та колективи – лауреати всеукраїнських конкурсів і фестивалів 8 квітня у Малій Залі ХНАТОБу ім. М. Лисенка представлять концертну програму мистецького проекту «Народні візерунки». Захід приурочено до Шевченківських днів. Ініціатор дійства – педагогічний колектив мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа №5 ім. Римського-Корсакова».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я