Новини

Майбутнє розумних міст, створення репутації регіону, енергетичний менеджмент, революція електромобільності, залучення громадян до інвестування в місцеві ініціативи, сучасний менеджмент туризму, створення творчого міського простору, прогресивна кліматична політика, пошук рішень для трансформації гірських районів, система моніторингу державної служби, а також історії успіху в медицині, освіті, врядуванні, - далеко неповний перелік тем, які сформували порядок денний V Конгресу місцевого самоврядування, що проходить у Кракові 8-9 квітня. Участь у заході беруть представники Харківського регіону.
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області. Поміж інших питань обговорювався хід виконання робіт із реконструкції та збереження палацо-паркового комплексу «Садиба» у 2018 році.
Регіональний Східноєвропейський центр моніторингу пожеж (REEFMC) в межах співпраці з Радою Європи та Глобальним центром моніторингу пожеж (GFMC) організували ІІ Національний круглий стіл, присвячений обговоренню проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо негайного подолання кризової ситуації, що склалася у зв'язку із природними пожежами». Участь у засіданні взяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Під час Європейського Конгресу місцевого самоврядування, що проходить у Кракові, представники Харківської області зустрілися з Маршалком Великопольського воєводства Мареком Возняком.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я