Новини

Під час сьогоднішньої робочої поїздки голови обласної ради до Лозової значна увага була приділена закладам культури міста. Зокрема, Сергій Чернов ознайомився із масштабною реконструкцією вищого коледжу мистецтв та результатами оновлення Плацу культури.
Обласний міні-проект з такою назвою буде впроваджуватися у Лозівській дитячій художній школі, яку сьогодні відвідав голова обласної ради Сергій Чернов. В рамках проекту, що став переможцем конкурсу облради «Разом у майбутнє», буде створено творчий простір для презентацій та імпровізацій.
Проводячи в Лозівській міській раді прийом громадян, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов дослухався до всіх звернень мешканців краю.
Не завжди той, хто кричить голосніше, є маркером правди. Пропонуємо невеличкий екскурс в історію питання щодо приміщень, розташованих за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 25
Сьогодні в рамках робочої поїздки до Лозівського району голова Харківської обласної ради приділить увагу об’єктам сфери культури Лозівщини. Ознайомиться з ходом та результатами реконструкції в Лозівській художній школі, вищого коледжу мистецтв та Палацу культури.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я