Новини

До 100-річчя Любові Малої в Національному інституті терапії відкрито бюст видатного лікаря й ученого за авторства Народного художника України Катіба Мамедова. Участь в урочистому заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Харківська обласна рада разом із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області відповідно до плану навчальних заходів на 2019 рік на базі Ізюмської міської ради організували виїзний кущовий семінар-нараду для керівників та працівників місцевих рад
Таку думку висловив заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач під час ХХ науково-практичної конференції учнівської молоді «Гагарінські читання», що проходила на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».
У Будинку рад відбулася зустріч представників Харківської обласної ради з професором польського Університету імені Адама Міцкевича паном Еріком Косінським. Обласну раду представляли депутат постійної комісії облради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва Микола Бєлов та начальник відділу міжнародних зв’язків та презентаційної роботи Маргарита Камаса.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з делегацією Представництва Європейського Інвестиційного Банку в Україні та Програми розвитку ООН в Україні.
15 квітня стартує конкурс Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я