Новини

Хвилююча і разом з тим урочиста подія незабаром очікує на юних шанувальників книжки та читання. Протягом двох днів, 16 та 18 квітня 2019 року, у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».
Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття у зв’язку зі смертю Почесного громадянина Харківської області, депутата обласної ради дванадцяти скликань, народного депутата кількох скликань Мисніченка Владіслава Петровича.

Громадянська панахида відбудеться 17 квітня 2019 року з 11 до 12.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області (м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 13).
28 квітня у світі та Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», оголошує III етап конкурсу на розробку в 2019 році, Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих та середніх громад України, з чисельністю населення не більше 100 тис.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
На адресу Харківської обласної ради з відміткою про набрання чинності надійшло рішення Харківського адміністративного суду від 12.12.2018 по адміністративній справі № 2040/7528/18.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я