Новини

За участю фахівців управління з питань комунальної власності виконавчого апарату Харківської обласної ради у Богодухові відбулося засідання виборчої комісії з обрання керівника КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж».
Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції погоджено Антикорупційну програму Харківської обласної ради на період з 2018 по 2020 роки, що була затверджена рішенням обласної ради від 28 лютого 2019 року № 996-VII.
Розміщуємо презентації учасників міжрегіонального практичного семінару «Енергоефективність в громадах: нові виклики, нові можливості».
Конкурс на найкращий матеріал, що висвітлює питання важливості ефективного використання земельних ресурсів ОТГ для покращення можливостей власного економічного розвитку, проводиться Програмою місцевого системного розвитку в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав церемонію прощання із Почесним громадянином Харківської області, депутатом обласної ради дванадцяти скликань Владіславом Петровичем Мисніченко
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я