Новини

Харківський район став першим, де було презентовано Стратегії розвитку Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати облради, керівники та фахівці району, сільські та селищні голови, представники громадянських об’єднань, активісти долучилися до обговорення Стратегій, що були підготовлені в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» та реалізується за програмою ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» і фінансується Європейським Союзом.
У Музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, де діє Музей письменника і громадського діяча України Сергія Пилипенка та виставка скульптур Міртали Пилипенко, відбулася презентація культурологічного видавничого проекту. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь у відкритті тренувальних майданчиків спортивного комплексу Харківського державного вищого училища фізичної культури №1
У Кабінеті Міністрів України відбулося нагородження фіналістів Всеукраїнського журналістського конкурсу «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Харківську обласну раду представляв заступник начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату Володимир Дягілев.
Діяльність проекту направлена на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів, формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня пам'яток історії та культури та Міжнародного дня пам'яток і визначних місць.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я