Новини

Інформація про виконання обласного бюджету за січень – березень 2019 року (за даними квартального звіту).
За результатами змагань обласної спартакіади, в загальнокомандному заліку найсильнішими виявилися команди депутатів Харківського та Шевченківського районів. Друге й третє місце дісталося командам Зміївського та Дергачівського районів.
На Меморіалі жертв тоталітаризму у П’ятихатках відбулися пам’ятні заходи з нагоди вшанування 79-ї річниці Катинської трагедії. Пам’ять загиблих вшанували голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, Генеральний консул Республіки Польща у м. Харків Януш Яблонський, керівництво регіону, громадськість, духівництво.
Другий етап VIІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад проходить сьогодні на базі дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ». Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистому відкритті змагань та побажав учасникам перемог. Участь у заході також взяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Завершується прийом заявок на отримання міні-грантів від Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» для розвитку закладів, що надають первинну медичну допомогу в Харківській області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я