Новини

До Дня Європи в Україні сьогодні у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна і ЄС: шлях до сталого розвитку»
Засідання Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбулося сьогодні у Будинку рад за участю голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, заступника Голови ради партнерів-бенефіціарів Людмили Немикіної.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. Участь у засіданні взяв заступник голови облради Володимир Скоробагач.
У Будинку рад відбувся навчальний модуль Програми місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Участь у ньому взяли землевпорядники десяти об’єднаних територіальних громад області.
В українській Вікіпедії розпочався «Місяць Харківщини 2019» з метою написання нових і поліпшення наявних статей про Харківщину та присвячений 365-річчю міста Харкова. Він триває з 14 травня по 16 червня 2019 року.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я