Новини

В урочистому святкуванні організованому Генеральним Консульством Республіки Польща у Харкові взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський, депутати обласної ради, керівництво області та Харкова, представники духовенства, Полонії, науки, культури, бізнесу.
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації. У роботі комісії взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
За ініціативи Харківської обласної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області 21 травня відбудеться одноденний семінар-тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення щодо застосування в роботі ОМС інструментів та методики оцінювання успішності територіальної громади – Індексу спроможності місцевої влади.
Мета конкурсу, який проводять CANactions School разом з WNISEF, підтримати об'єднані територіальні громади в реалізації практичних урбаністичних проектів задля підвищення якості та умов життя громад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я