Новини

За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
24 травня в Фельдман Екопарк команда проекту UPSHIFT Україна «Почути серцем» презентує першу інтерактивну українську дактильну абетку.
Програма DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за сприяння американського народу та виконується компанією Global Communities, оголошує Конкурс проектів міжмуніципального співробітництва. Термін для подання заявок - 31 серпня 2019 року.
Інформацію про поточний стан діяльності «Укрпошти» в Харківській області та перспективи збільшення переліку послуг у 2019 році обговорили депутати під час засідання постійної комісії облради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Інформацію про хід виконання у 2018 році Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки заслухали та взяли до відома депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань бюджету.
У Будинку рад відбувся одноденний тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення щодо застосування в роботі ОМС інструментів та методики оцінювання успішності територіальної громади - Індексу спроможності місцевої влади (ІСМВ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У семінарі взяв участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації ОМС у Харківській області, депутат обласної ради Микола Тітов.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь у Міжнародному благодійному балі «Коли збуваються мрії», що відбувся 20 травня в «Kharkiv Palace». Також на заході були присутні депутати обласної ради, представники культурної спільноти та ділових кіл Харківщини.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я