Новини

Нещодавно призначений начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко сьогодні вперше спілкувався з членами профільної постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. Участь у роботи комісії взяв й перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
У Нововодолазькій об’єднаній громаді розповіли не тільки про успіхи дворічної діяльності. Але й про майнові конфлікти, породжені реформуванням. У цьому випуску програми «Де це?», що лунає в ефірі у рамках спецпроекту Харківської обласної ради і Громадського радіо, насправді багато про що йдеться.
Під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що відбудуться завтра у Будинку рад, учасники зосередяться на аспектах впровадження енергоефективної політики в області.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з Головою Представництва Європейського Інвестиційного Банку в Україні Жаном-Еріком Де Загоном та заступницею голови Представництва Європейського Союзу в Україні Аннікою Вейдман. Обговорювали питання щодо стану співробітництва, а також визначили можливі напрями подальшої співпраці.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролем за виконанням рішень обласної ради, у якому взяв участь перший заступник голови облради Віктор Коваленко. У ході засідання члени комісії розглянули питання про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я