Новини

Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході свого візиту на Лозівщину.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із робочим візитом на Лозівщині, провів особистий прийом громадян, під час якого з нагальними проблемами та невідкладними питаннями до нього звернулися близько десяти мешканців району.
Найвищою нагородою регіону «Слобожанська слава» відзначений сьогодні директор Лозівського вищого коледжу мистецтв Василь Чурилов. Вручив нагороду голова облради Сергій Чернов, подякувавши Василю Чурилову за вклад у розвиток культури краю та привітавши директора коледжу з 75-річним ювілеєм.
Про проблеми та перспективи розвитку Лозівської міської лікарні дізнавався сьогодні голова обласної ради Сергій Чернов під час спілкування з персоналом закладу.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, у ході сьогоднішнього робочого візиту до Лозівського району, оглянув Яковлівський сільський клуб та ознайомився з ходом ремонтних робіт, а також нагальними потребами закладу.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
В рамках робочої поїздки до Лозівського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідає об’єкти соціальної і культурної сфери краю.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я