Новини

Приватне підприємство «Агропрогрес» на Кегичівщині, яке сьогодні відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, одне з найуспішніших і найкрупніших у районі.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач провів особистий прийом громадян у Будинку рад, під час якого з нагальними проблемами та невідкладними питаннями до нього звернулися близько десяти мешканців Харківщини.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у рамках робочої поїздки на Кегичівщину провів особистий прийом громадян. Мешканці району звернулися до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочої поїздки до Кегичівського району.
Засоби масової інформації поширили повідомлення, що Національне агентство з питань запобігання корупції нібито винесло припис голові Харківської обласної ради Сергію Чернову. Однак, ані Харківська обласна рада не отримувала ніяких офіційних листів чи повідомлень від НАЗК щодо цього питання, Сергій Чернов особисто ніякого припису не отримував.
У Дрездені на базі Інституту екологічного та міського розвитку ім. Лейбніца (IOER) пройшов одноденний міжнародний семінар з питань транскордонної взаємодії у Центральній Європі за участю представників Німеччини, Люксембургу, Бельгії, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини, Польщі та України (близько 50 учасників)
В Харківській області стартувало опитування мешканців сіл, селищ, ОТГ, міст і районів щодо якості їхньої взаємодії з лікарем первинної ланки (сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром) та медичним закладом. Висловити свою думку всі бажаючі можуть за допомогою анкетування
Голова облради Сергій Чернов сьогодні побував на ланах Кегичівщини, у господарстві "Агропрогрес". І, як фаховий аграрій, прокоментував ситуацію на полях Харківщини.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я