Новини

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, у Красноградському районному Будинку культури відбулися урочистості. Привітати медиків зі святом прийшов депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
Урочистий прийом на запрошення Генерального консула ФРН Вольфганга Мьоссінгера, що відбувся у Дніпрі, відвідав президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він висловив вдячність пану Мьоссінгеру за роки плідної і тісної співпраці.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Харківський обласний центра служби крові, ознайомився з його діяльністю та оглянув нове обладнання закладу. Він також став донором крові, долучившись до Міжнародного свята й привітав працівників закладу із прийдешнім Днем медичного працівника.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко відвідав Золочівщину та привітав медичну спільноту краю з професійним святом.
14 червня відбулося відкриття першого проєкту, реалізованого в рамках обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
У Красноградському районному Будинку культури відбувся урочистий захід до професійного свята працівників галузі охорони здоров'я. Привітати медиків зі святом прийшли депутат Харківської обласної ради Максим Колінько та голова районної ради Володимир Птишник.
Міжобласний форум «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях» в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» проходитиме 18-19 червня
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Харківську обласну клінічну лікарню та проінспектував хід ремонтних робіт у її відділеннях, а також привітав персонал із Днем медичного працівника.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я